Sníte o proměně kuchyně bez nákladné rekonstrukce?

Někdy může i zdánlivě malá změna sehrát velkou roli a zcela změnit vzhled naší kuchyně. Jednou z nejlepších a nejlevnějších metod renovace starých skříní je výměna samotných dvířek. Jako první upoutají pozornost a zastiňují ostatní části výbavy. Stačí nápad, kvalitní materiály a... za nízkou cenu si můžeme užít stylovou, elegantní kuchyni!

Výměna dvířek za "lepší model " je mimořádně efektivní způsob, jak zrenovovat váš nábytek. Ostatně dvířka jsou nejviditelnější součástí vybavení a jsou výkladní skříní každé místnosti. Ty do značné míry určují, zda daný interiér vnímáme jako moderní, klasický, minimalistický, retro, skandinávský nebo tradiční. Výměna dvířek je rozhodně levnější než nákup nové konstrukce a její výsledek je obvykle stejně příjemný. Navíc to nejsou příliš vysoké náklady - celkové náklady budou záviset především na velikosti naší kuchyně a zvolených materiálech.

Toto řešení bude fungovat bez ohledu na to, zda máme skříně na míru nebo hotové sestavy z prodejny. Pokud jsou korpusy v dobrém stavu, výměna dvířek bude nejlepší možnou možností. Hotová dvířka je nejlepší objednat od důvěryhodného výrobce, abyste měli jistotu, že budou odolná, kvalitně zpracovaná a budou nám sloužit mnoho let.

Malá změna, velký efekt

Výměnu zvládne odborník (truhlař), nebo pokud máte alespoň nějaké technické dovednosti, zvládnete to sami. Nebojte se – není to příliš složitý proces:

  1. Nejprve si vybereme materiál a barvu nových dvířek (např. z našeho aktuálního katalogu). Pokud si nevíte rady, kontaktujte nás . 
  2. Poté je potřeba pečlivě změřit stará dvířka , zkontrolovat rozteče a typ použitých pantů.
  3. Dalším krokem je zadání objednávky – můžete to udělat u truhláře, ve velkoobchodě, nebo přímo v sídle naše firmy v Rožnově pod Radhoštěm.
  4. Poté je třeba vyvrtat místa pro závěsy nebo vodítka zásuvek. Můžete také využít naši odbornou pomoc : služba vrtání .
  5. Nakonec nám zbývá jen namontovat vybraná dvířka a těšit se z nové, kompletně změněné kuchyně.

Jak vidíte, výměnu dvířek lze provést bez velkých nákladů nebo organizování revoluce ve vašem domě. Vzhled skříněk má obrovský vliv na to, jak vnímáme celkové uspořádání kuchyně. Pokud chceme optické zvětšení - měli bychom zvolit lesklá čela ( např. Akryl  Premium...)

Zpět do obchodu